Boru

HDPE Boru

HDPE Boru

Ø 20 - 500 mm çap ve 4 - 32 bar basınç aralığında HDPE (yüksek yoğunluklu polietilen-PE100) hammadesinden mavi veya siyah renkli üretilen bu borular sağlığa uygun olup basınçlı temiz suyun taşınmasında kullanılırlar. Esnek ve yüksek mukavemetli olan bu borular Ø 125 mm 'e kadar kangal halinde, daha yüksek çaplarda 6 - 12 veya maksimum 13,5 metre olarak üretilebilirler.

U-PVC Basınçlı Temiz Su Borusu

U-PVC Basınçlı Temiz Su Borusu

Ø 20 - 400 mm çap ve 4 - 20 bar basınç aralığında PVC hammadesinden üretilen PVC basınçlı temiz su boruları sağlığa uygun olup temiz suyun taşınmasında kullanılırlar. Geçme muflu ve yapıştırma muflu olarak üretilebilen bu borular için standart boru boyu 6 mt'dir.

Koruge Boru

Koruge Boru

100 - 2400 mm çap aralığında, kullanım amacına göre HDPE ve PP hammadesinden üretilen bu borular kanalizasyon, atıksu, drenaj sularının taşınması ve uzaklaştırılmalarında kullanılırlar. Muflu/mufsuz/EF kaynaklı olarak 6 - 7 veya 13 metre boylarında SN4 ve SN8 dış basınçlarında üretilen bu borular için farklı dış basınç sınıfları mevcuttur. Açık renkli kaygan iç yüzey yüksek akış hızı sağlaken tortu oluşumunu engeller. Kaburgalı dış yüzey esneklik ve mukavemet sağlar. Teleskopik yüklemeden dolayı nakliye avantajı sağlarlar.

Perforeli Drenaj Borusu

Perforeli Drenaj Borusu

100 - 1000 mm çap aralığında SN4 ve SN8 dış basınçlarında üretilen perforeli drenaj boruları tarımda, karayollarında, ıslah çalışmalarında ve inşaatlardaki temel sularının drene elilerek uzaklaştırlmasında kullanılırlar. Koruge boruların istenilen açıda homojen şekilde delinmesi yöntemiyle üretilen perforeli borular 6 mt muflu ya da 7 mt mufsuz olarak üretilebilirler.

PVC Drenaj Borusu

PVC Drenaj Borusu 80-200 mm aralığında üretilen U-PVC drenaj boruları tarım arazileri, ıslah çalışmaları, inşaat temelleri ve karayollarındaki suyun drene edilerek uzaklaştırılmasında kullanılmaktadır. Delikli/deliksiz ve talep edildiği takdirde keçeli olarak üretilebilen bu borular 50-100 mt boylarında kangal halinde sevk edilmektedir.

Tünel Tipi Drenaj Borusu

Tünel Tipi Drenaj Borusu

100 - 355 mm çap aralığında PVC hammadesinden üretilen atnalı kesitli tünel tip drenaj boruları; karayolları, demiryolları, baraj ve toplu konutların drenaj uygulamalarında kullanılırlar. Kendinden muflu olarak mavi renkli üretilen bu borular için standart boru boyu 6 metredir. Atnalı kesitinden dolayı zemine kolay oturur ve su akışını kolaylaştırırlar.

PVC Atık Su Borusu

PVC Atık Su Borusu

50 - 315 mm çap ve 150 - 6000 mm aralığında farklı boy seçenekleriyle PVC hammadesinden üretilen atık su boruları yer üstü atık su taşıma, kanalizsyon sistemlerinde ve basınçsız endüstriyel hatlarda kullanılırlar. Geçme muflu olarak üretilen bu borular montaj kolaylığı sağlarlar. Tip 1 ve Tip 2 olmak üzere farklı et kalınlıklarında üretilirler. Otel, hastane gibi ses yalıtımının önem taşıdığı yapılar için sessiz atık su borusu seçeneği mevcuttur.

PPRC Boru

PPRC Boru PPRC Boru

Kablo Muhafaza Borusu

Kablo Muhafaza Borusu

Kablo Muhafaza Borusu

Damla Sulama Borusu

Damla Sulama Borusu Damla Sulama Borusu